opereta.com

Magyarország Észtország 2018: Magyarország Észtország 2010 Relatif

Az elején érződött rajta a lámpaláz, a 3. percben például a tizenhatos vonala mellett elkövette a világ legfeleslegesebb szabálytalanságát, máskülönben rendben volt az egyébként sok kockázatot nem vállaló játéka. Nem is ő, hanem a rutinos Kádár Tamás volt a védelem gyenge pontja az első félidőben: a Dinamo Kijev bekkje előbb utolsó emberként közvetlen közelről az ellenfélnek passzolt, néhány perccel később csúnyán aláment egy í­velt labdának, majd mellőle szerezte meg a vezetést a hazaiaknak Siim Luts a 20. percben – igaz, a gólnál talán Gulácsi Péternek is ki kellett volna mozdulnia a balról érkező beadásra. Addig sem a magyar válogatott akarata érvényesült, az öt középpályást, köztük három szűrőt pályára küldő észteken nem találtak fogást legjobbjaink, gyakran voltak kénytelenek hátul passzolgatni, hogy kicsit kicsalogassák a hazaiakat. A magyar nemzeti csapat nem is próbálkozott kapura lövéssel egészen a 24. percig, akkor viszont bebizonyosodott, hogy a szövetségi kapitány jót húzott Nagy Dominik kezdőcsapatba állí­tásával, mert a Legia szélsője rendkí­vül ügyesen oldott meg egy olyan helyzetet, amely az egyenlí­tésünket eredményezte: nem félt bevinni a váratlanul hozzá kerülő labdát két védő közé, majd az egyetlen jó megoldást megtalálva, estében lőtt ballal a bal alsó sarokba.

1. Magyarország észtország 2015 cpanel
  2. Magyarország - Észtország - Amíg Élek Én
  3. Magyarország - Észtország | meccsjegy.mlsz.hu

Magyarország észtország 2015 cpanel

Két góllal legyőzte Magyarország az észteket a Nemzetek Ligája 5. fordulójában. Miután Észtországban 3-3-at játszottunk, ezúttal Budapesten csapott össze a magyar és az észt válogatott. A csapatunk összeállítása sok helyen változott a megszokotthoz képest a sérülések miatt, így a kezdőcsapatunk: Dibusz - Baráth, Orbán, Kádár, Korhut - Nagy Á., Pátkai - Kovács, Kalmár, Nagy D. - Szalai. © Túry Gergely A Nemzetek Ligájából rendkívül bonyolult módon lehet kijutni az Európa-bajnokságra - a lebonyolítási rendet itt mutattuk be bővebben -, röviden a lényeg most az: ugyan csoportelsők már nem lehetünk, de a csoport második helye sokkal jobb esélyt kínál arra, hogy mégis mehessünk a rájátszásba, mint ha maradnánk harmadikok. Külön jó volna bekerülni a C liga négy csoportjának két legjobb másodikja közé, mert akkor az Eb-selejtezők sorsolásán csak két erősebb csapatot kaphatnánk ellenfélként. No és persze az sem árt, ha nem leszünk csoportutolsók, gy nem esünk ki a D ligába. A meccs első óriási helyzete az észteké volt, Dibusznak kellett nagyot védenie.

Magyarország - Észtország - Amíg Élek Én

Ha a hazai pályát nézzük át, akkor, amint a beharangozó bevezető mondataiban is elhangzott, igencsak számolgatóssá kezd válni a csoportgyőzelem. A finnek már 6 pontos előnyben vannak velünk szemben, igaz ennek a fele ledolgozható a budapesti találkozón, illetve ők még 2 alkalommal játszanak a csoportfavoritnak kikiáltott Görögország ellen, mi pedig túl vagyunk a "nehéz" meccseken. A legutóbbi görögök ellen vívott meccsen a mutatott játék alapján nem volt ok szégyenkezni, a bekapott gól megfogta a csapatot, ugyanakkor a kezezésnél mi is érdemeltünk volna egy büntetőt. Rossi mesternek túl sok oka nem biztos, hogy van a személyi változtatásokra, esetleg Tallinban egy támadóbb szellemű csapat futhat ki a gyepre, hiszen az eddigiek alapján az észt csapat nem lesz túl veszélyes az előrejátékban. Fiola Attila két sárga lapja miatt nem játszhat hétfőn. Várható kezdőcsapatok: Észtország: Aksalu – Teniste, Tamm, Baranov, Mets, Kallaste – Ojamaa, Vassiljev, Dmitrijev, Luts, Sappinen Magyarország: Gulácsi, Bese, Orban, Kádár, Lovrencsics – Kleinheisler, Nagy, Kalmár – Sallai, Szalai, Varga Ez történt legutóbb:

Magyarország - Észtország | meccsjegy.mlsz.hu

Martin Reim, az észt labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya arról beszélt, hogy a magyar csapat ezen estén minden tekintetben jobb volt és megérdemelten nyert. Hozzátette, sérülések miatt a szokásosnál "rövidebb" volt a kispadjuk, emiatt is volt alacsonyabb színvonalú a játékuk. Nemzetek Ligája, C2-es csoport gól: Willi Orbán (8. ) Görögország-Finnország 1-0 (1-0) gól: Granlund (25., öngól) A csoport állása: 1. Finnország 5 4 – 1 5-1 12 pont – feljutott a B osztályba 2. Görögország 5 3 – 2 4-4 9 3. Magyarország 5 2 1 2 7-6 7 4. Észtország 5 – 1 4 3-8 1 – kiesett a D osztályba Korábbi eredmények: 1. forduló (szeptember 8. ): Finnország-Magyarország 1-0 Észtország-Görögország 0-1 2. forduló (szeptember 11. ): Magyarország-Görögország 2-1 Finnország-Észtország 1-0 3. forduló (október 12. ): Görögország-Magyarország 1-0 Észtország-Finnország 0-1 4. forduló (október 15. ): Finnország-Görögország 2-0 Észtország-Magyarország 3-3 További program: 6. (utolsó) forduló (vasárnap): Magyarország-Finnország, Groupama Aréna 20.

A magyar válogatott győzelem reményében utazott Tallinnba, hiszen Észtország sem gólt, sem pontot nem szerzett még a Nemzetek Ligájába. Ehhez képest igen komoly kihívás elé állította a hazai csapat a mieinket, hiszen három találatot is szereztek a kékmezesek. A fordulatos mérkőzésen azonban mindig volt válasza a hullámzó teljesítményt nyújtó magyar csapatnak, így 3-3-mal végződött a thrillerbe illő végjáték során az NL-meccs. Összegyűjtöttük a találkozó legjobb képeit. Galéria Tallinn, 2018. október 15. Nagy Dominik (k) gólt rúg az észt Artur Pikk (b) és Nikita Baranov között a labdarúgó Nemzetek Ligájában játszott Észtország – Magyarország mérkõzésen a tallinni A. Le Coq Arénában 2018. október 15-én. (MTI/EPA/Valda Kalnina) Képekben az Észtország elleni thriller Kleinheisler László (b) és az észt Ilja Antonov a labdarúgó Nemzetek Ligájában játszott Észtország – Magyarország mérkõzésen a tallinni A. (MTI/EPA/Valda Kalnina) Sallai Roland (j), valamint az észt Siim Luts (k) és Taijo Teniste a labdarúgó Nemzetek Ligájában játszott Észtország – Magyarország mérkõzésen a tallinni A.